V chatovém areálu Prachovec je pro Vás k dispozici celkem 10 chatek, každá z nich je umístěná na stavebním pozemku o výměře 30 m2. Vybavení chatek je nadstandardní – v přízemí se nachází obývací místnost s verandou, kuchyňský kout s ledničkou, kuchyňskou linkou s dřezem s teplou vodou, indukčním vařičem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. Součástí přízemí je také koupelna s WC, umyvadlem a sprchou s teplou vodou. Teplá voda je zajišťována vlastním bojlerem. V podkroví se nachází ložnice se 4 lůžky s možností přistýlky v obývací místnosti v přízemí. Náš areál se může pyšnit rozlohou pozemku více než 4500 m2, díky tomu se zde nebudete cítit stísněně. Prostor je možné využít pro různé sportovní i jiné aktivity. V areálu se nachází bazén a stánek s občerstvením.

Ceník

Popis služeb Hlavní sezona (červenec - srpen)

Pouze týdenní pobyty od So do So

Mimo sezónu (červen, září)

Víkendové pobyty, minimálně však dvě noci

Chata (1-4 osoby) 1450 Kč / den 1260 Kč / den
Přistýlka 250 Kč / den 200 Kč / den
Parkovné 1 auto / moto (přívěsný vozík) 60 Kč / den 50 Kč / den
Pes jen po telefonické domluvě, příplatek 100 Kč / den / pejska
Lůžkoviny 80 Kč / lůžko / pobyt 80 Kč / lůžko / pobyt
Spotřeba el. energie a vody zdarma zdarma
Úklid a dezinfekce 450 Kč / pobyt 450 Kč / pobyt

Cena zahrnuje

  • pronájem chaty
  • spotřebu vody a elektřiny

Cena nezahrnuje

  • vratná kauce 1.000 Kč

Informace k ubytování

  • Mimosezónní ceny neplatí pro ubytování pouze na jednu noc
  • Příjezd - po 14:00 hod.(sobota, neděle), po 16:00 hod.(pracovní dny)
  • Odjezd - předání chaty - 9:00 až 10:00 hod.

Rezervace

Zde můžete poptat volné termíny ubytování. Hvězdičkou označené položky jsou povinné. Rezervace je pro ubytování v chatách nutná. Červeně zvýrazněné dny jsou obsazené popřípadě téměř obsazené a je nutné kontaktovat nás telefonicky na čísle +420 704 170 710.

Vyplňte své jméno!
Vyplňte své příjmení!
Vyplňte svoje telefonní číslo!
@
Vyplňte svůj email ve správném tvaru!
Vyplňte počet osob!
Vyplňte datum příjezdu!
Vyplňte datum odjezdu!

Odesláním tohoto formuláře udělujete společnosti PRACHOVEC s.r.o. souhlas ke zpracování vašich osobních údajů za účelem reakce na poptávku ubytování. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Nesprávně opsaný text.

Podmínky

Pro rezervaci je požadován rezervační poplatek ve výši 30% z ceny pobytu. Doplacení celkové ceny pobytu se provádí při příjezdu.

V hlavní sezóně (červenec - srpen) je dnem střídání termínů sobota, přičemž v den příjezdu jsou chaty připraveny k používání od 14:00, odjezd do 10:00 a předání chaty personálu v původním stavu. Po osobní domluvě je možnost termín ubytování pozměnit.